This project is read-only.
کلیه نسخه های پورتال که از ابتدا توسط این تیم بومی سازی شده است هم اکنون برای دانلود در اختیار کاربران قرار داده شده است. 
برای دریافت راهنمای های مورد نیاز به آدرس http://irandnn.ir/Default.aspx?tabid=209 مراجعه نمایید.
آخرین نسخه پورتال (6.2.1) نیز در لیست دانلود ها موجود می باشد و شما می توانید هم نسخه ZIP سورس را که در قسمت DOWNLOADS وجود دارد در یافت کنید و هم می توانید آخرین تغییرات را از قسمت SOURCE CODE دریافت کنید.
مهم :  مستندات تغییرات اعمال شده بر روی سورس اصلی نیز در دست تهیه می باشد و به زودی بر روی همین آدرس منتشر خواهد شد. همچنین آموزش راه اندازی و استفاده از سورس نیز بزودی بر روی سایت رسمی این تیم منتظر می شود.
نکته : از کاربران گرامی تقاضا می شود که در صورتی قصد انجام که کار اجرایی بر روی پورتال دارند و محدودیت منابع دارند از راه اندازی سورس و کار روی آن خودداری کنند زیرا کار بر روی سورس منابع بیشتری نسبت به نسخه نصب نیاز دارد و همچنی در صورتی که کاربر حرفه ای نباشد ممکن است حفره های امنیتی در پورتال خود ایجاد نماید. 
ولی در صورتی که دارای سرور احتصاصی می باشید و دسترسی کامل و امن به سرور دارید و همچنین دانش کافی در حوزه نرم افزار دارید می توانید نسخه سورس را راه اندازی نموده و استفاده نمایید.
با احترام
تیم توسعه و پشتیبانی IranDnn

Last edited Jul 18, 2012 at 6:41 AM by ehsanmaleki, version 1

Comments

No comments yet.